סתם טקסט
מבצע

 - 

כל האתר ב- 40% הנחה

כוסות קרטון חד פעמיות

לא פעם כשאנחנו מגיעים אל מטבחון של עסק, עמדת קפה במשרד ואפילו עמדות שתייה חמה במקומות אחרים, אנחנו יכולים למצוא בהן כוסות קרטון חד פעמיות. זה אך טבעי, מאחר ומדובר בכוסות הנוחות ביותר לשימוש לצורך זה. מדובר בכוסות אשר השתייה החמה יכולה להימזג אליהן מבלי שהכוס תקרע או תיהרס, חשוב לא פחות, אנחנו יכולים להחזיק כוס שתייה חד פעמיים מסוג זה, מבלי שהאצבעות שלנו ירגישו את חום המשקה ויצטרכו להניח אותה בצד במהרה.

האופציה שלנו להשתמש בכוסות קרטון חד פעמיות, טמונה כמובן בשאלה, האם אנחנו מעדיפים כוסות כאלה או כוסות רגילות, שעם כל היתרונות שיש להן, הרי שמדובר בכוסות שבירות, כוסות שתמיד צריך לנקות אותן, כוסות שלא תמיד גם נוח לאחוז בהן, אף על פי שהן מיועדות לשתייה חמה ועוד.

אם אנחנו יודעים שאנחנו מתכוונים להזמין ולארח כמות גדולה של אנשים, אפילו זה לזמן קצר, הרי מוטב שאנחנו נשתמש בכוסות קרטון חד פעמיות. זה הרבה יותר נוח עבורנו. לכן אנחנו גם צריכים לקנות מראש שרוולים של כוסות כאלה. אנחנו יכולים למצוא כוס שתייה חד פעמיות במגוון רחב של מקומות, אך רצוי להזמין כוסות כאלה ממקום שאנחנו מכירים ויכולים להסתמך עליו.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים לקחת בחשבון היא, אם אנחנו עורכים מסיבה או אירוע אחר, אז מן הסתם נצטרך להשתמש גם בכוסות רגילים, קרי כוס שתיה קלה חד פעמי אשר אמורה לשמש אותנו לצורך שתיית מים קרים, שתיה קלה ואפילו לצורך משקאות אלכוהוליים. מה זה אומר? שעלינו לבצע הפרדה בין סוגי הכוסות השונים, על מנת שלא יתבצע שימוש שלא לצורך בכוסות קרטון חד פעמיות או כוס שתייה חמה חד פעמיות לצורך צריכת שתייה קלה.

נקודה נוספת שמוטב לזכור היא, אם אנחנו עורכים אירוע חשוב, אנחנו יכולים לא רק להזמין כוסות קרטון חד פעמיות, אלא אנחנו יכולים גם למתג את הכוסות שברשותנו לצורך האירוע. דבר שאי אפשר לעשות על כוס שתייה קלה חד פעמי. אנחנו יכולים להדפיס על הכוסות לוגו ושם של האירוע, שם של העסק או מאפיינים אחרים שיכולים למתג את האירוע בצורה כזו או אחרת. זה יהפוך את השימוש בכוס להרבה יותר ייחודי וכן יכול להוסיף לנו נקודות בפרסום ושיווק.

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד לרכוש כוסות קרטון חד פעמיות או כוס שתיה חמה חד פעמיות באופן פרטני יותר, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך המייל והצוות שלנו בכלים נטו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. צרו איתנו קשר בהקדם, אנחנו כאן לרשותכם לכל שאלה ופנייה

כל הזכויות שמורות ל"חזרה לבצפר" בע"מ
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות