סתם טקסט
מבצע

 - 

כל האתר ב- 60% הנחה
מאמרים
חד פעמי לאירוח
חד פעמי לאירוח – במקום שנצטרך להשתמש בצלחות וכוסות משלנו, מה שאומר שעלינו לנקות אותם לפני ואחרי, אנחנו יכולים להשתמש בכלים חד פעמי לאירוח, ואז נחסך מאיתנו כל הצורך לנקות את הכלים
קראו עוד
חד פעמי לאירועים
חד פעמי לאירועים
קראו עוד
כוסות נייר לשתיה חמה
כוסות נייר לשתיה חמה – אנחנו נשתמש בכוסות נייר לשתיה חמה במקרים רבים, לא רק באירועים כמובן, למרות שאז נבצע שימוש נרחב ומקיף בכוסות מסוג זה, אלא גם במקרים אחרים, אנחנו יכולים למצוא כוסות נייר לשתיה חמה כמעט בכל מטבחון היום, בין אם מדובר במטבחון של מקום עבודה, בית מלון, בית ספר או בכל מקום אחר.
קראו עוד
כוסות קרטון חד פעמיות
כוסות קרטון חד פעמיות – לא פעם כשאנחנו מגיעים אל מטבחון של עסק, עמדת קפה במשרד ואפילו עמדות שתייה חמה במקומות אחרים, אנחנו יכולים למצוא בהן כוסות קרטון חד פעמיות. זה אך טבעי, מאחר ומדובר בכוסות הנוחות ביותר לשימוש לצורך זה
קראו עוד
כלי הגשה חד פעמי
כלים חד פעמיים למסיבות – אנחנו יכולים לראות הרבה יותר סגנונות של כלים חד פעמיים למסיבות, בין אם מדובר בסגנונות עיצוב, גדלים שונים ועוד שורה ארוכה של אלמנטים אשר מבדילים בין הכלים השונים
קראו עוד
כלים חד פעמיים למסיבות
כלים חד פעמיים למסיבות – אנחנו יכולים לראות הרבה יותר סגנונות של כלים חד פעמיים למסיבות, בין אם מדובר בסגנונות עיצוב, גדלים שונים ועוד שורה ארוכה של אלמנטים אשר מבדילים בין הכלים השונים
קראו עוד
כלים לחינה
כלים לחינה – כאשר אנחנו מחפשים כלים לחינה, כלים ליום הולדת ובכלל כלים למסיבות, צריך לחשוב קודם כמה אנשים אמורים להיות אורחים באירוע, באיזה גילאים מדובר. מן הסתם, אנחנו תמיד נרצה לקנות יותר מאשר פחות, על מנת שלא יווצר מצב שיהיו אורחים שיישארו בלי כלים.
קראו עוד
כלים למסיבת רווקות
כלים למסיבת רווקות - אחד הפרטים החשובים ביותר שצריך לחשוב עליו בעת שמארגנים אירועים שכאלה, אלה כלים אשר אמורים לשמש את האורחות במסיבות. כלים אלה כוללים מן הסתם, את כל מה שאמור לאפשר להן לאכול ולשתות בצורה נוחה וכמה שהן רק ירצו.
קראו עוד
כפות חד פעמיות
כפות חד פעמיות – אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור כפות חד פעמיות וכן עבור סכו"ם אחר. אצלנו בכלים נט תוכלו לקבל את כל מה שאתם צריכים.
קראו עוד
מוצרי אפייה חד פעמי
מוצרי אפייה חד פעמי – הרבה יותר קל יהיה לכם לארגן אירוע עם מוצרי אפייה חד פעמי או צלחות וכוסות שתייה כלה חד פעמיות ולא עם באמצעות מוצרים, צלחות וכוסות שאתם צריכים לחזור ולנקות אותם אחרי האירוע.
קראו עוד
מזלגות חד פעמי
מזלגות חד פעמי – השימוש במזלגות חד פעמי כמו השימוש במנג'טים חד פעמי ובכלים אחרים, הוא מאוד פופולארי כידוע, במיוחד באירועים שנערכים לכמות גדולה של אנשים ואינם מאורגנים בגני אירועים או אולמות.
קראו עוד
סכו"ם חד פעמי
סכו"ם חד פעמי – שימוש בסכו"ם חד פעמי הוא לא דבר יוצא דופן. אנחנו יכולים לראות את זה בלא מעט מצבים ומקומות, בין אם מדובר בטיולים, ובין אם מדובר בפיקניקים בפארק הציבורי ובין אם מדובר במקרים אחרים.
קראו עוד
קישוטים חד פעמי
קישוטים חד פעמי – אנחנו נוהגים להשתמש בכלי אירוח חד פעמיים בשורה ארוכה של אירועים, בין אם מדובר באירועים גדולים או אירועים קטנים, גם בשביל לחסוך לעצמנו עבודה וגם בגלל שזה הרבה יותר נוח. למעשה השילוב בין קישוטים חד פעמי לכלי אירוח חד פעמיים, יכול להתאים למגוון רחב מאוד של אירועים.
קראו עוד
קש חד פעמי
קש חד פעמי - אם אנחנו מתכננים מסיבת יום הולדת או מסיבה אחרת, אנחנו יכולים לקנות קש חד פעמי בצבעים שונים, כך נוכל להוסיף במובן מסוים לעיצוב של האירוע ולנופך שלו. זה יכול להיות הרבה יותר שמח ומעניין. בוודאי אם מדובר באירוע של ילדים או אירוע חגיגי אחר.
קראו עוד
תבנית חד פעמי
תבנית חד פעמי – תבנית חד פעמי, משמשת כאמור לא מעט גברים ונשים אשר מבקשים לאפות. הסיבה שהם בוחרים להשתמש בתבנית כזו היא מאוד פשוטה, כך הם יכולים לחסוך את הצורה לנקות את התבנית אחרי אפייה, דבר שיכול לקחת זמן וטרחה מיותרת, כך הם גם יכולים להגיש את העוגה או את העוגיות.
קראו עוד
כל הזכויות שמורות ל"חזרה לבצפר" בע"מ
לאזור התוכן הראשי
פתיחת סרגל נגישות